Parfen №628 инспириран од CAROLINA HERRERA – 212 VIP

212 Men от Carolina Herrera модерен, машки секојдневен мирис.
Структурата на мирисот е иновативна, елегантна и суптилна. Неговите состојки создаваат интензивна мешавина на контрасти помеѓу водната и енергична свежина на зелените акценти и сензуалната топлина на зачини и дрво.
Свежа арома на грејпфрут, мандарина, зелени лисја на позадина на дрвени ноти во “срцето”.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfen №628 инспириран од CAROLINA HERRERA – 212 VIP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *