Parfen №618 инспириран од PACO RABANNE – BLACK XS

1,200.00ден

Ориентален парфем за силен и самоуверен човек со романтична душа и сензуално срце, но и тежок карактер.Носечки мирисни ноти на Paco Rabanne Black XS се жалфија и цитрус .Покрај овие најзастапени се ноти на црн кардамон, мелем од толу, цимет и пралински слатки.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfen №618 инспириран од PACO RABANNE – BLACK XS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *